Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Žiadosť o vydanie územnoplánovacej informácie

Opis :

Obec Tepličky odporúča všetkým  vlastníkom pozemkov a potencionálnych stavebníkov na území obce Tepličky (katastrálne územie Tepličky) na možnosť, aby si pri príprave svojich stavebných zámerov na pozemkoch resp. iných zámerov (napr. kúpe či predaji nehnuteľnosti alebo pred prípravou akejkoľvek zásadnej stavebnej činnosti) požiadali o vydanie územnoplánovacej informácie, z dôvodu, aby ich pripravovaný zámer nebol v rozpore s platnou územnoplánovacou dokumentáciou obce Tepličky (Územný plán obce Tepličky) a mali základné informácie pre zabezpečenie dokumentácie pre územné rozhodnutie alebo projektu stavby v zmysle stavebného zákona (§ 27 ods.6) a ostatných súvisiacich predpisov, vrátane informácií  o územnoplánovacích podkladoch.
Na vydanie územnoplánovacej dokumentácie sa nevzťahuje úhrada správneho poplatku, vydáva sa bezplatne. Obec Tepličky zabezpečuje agendu týkajúcu sa vybavenia žiadostí o vydanie územnoplánovacej informácie prostredníctvom  pracovníka obecného úradu.
 

Postup na vybavenie žiadosti:
1. Žiadateľ podá žiadosť na Obecný úrade v Tepličkách osobne  alebo prostredníctvom pošty.

2. Na podklade podanej žiadosti pracovník OcÚ spracuje územno-plánovaciu informáciu v zmysle platnej územnoplánovacej dokumentácie Obce Tepličky a ďalších súvisiacich územnoplánovacích podkladov.

Územnoplánovacie informácie sa poskytujú aj osobne na Obecnom úrade v Tepličkách.


 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Tepličky WEATHER
webygroup

Úvodná stránka